Sandnessjøen Håndball

Jenter

Sandnessjøen Jenter 10-2  født 2008 Sandnessjøen Jenter  10-1 født 2007
Trener: Vegard Theting
Foreldrekontakt:
Trener: Ann Synnøve Guttormsen og Ann Christin Brastad
Foreldrekontakt:
Terminliste
Treningstid: onsdag 1600-1700
Terminliste
Treningstid mandag 1600-1700
                   onsdag  1500-1600
   
Sandnessjøen Jenter 12-2 og 3  født 2006 Sandnessjøen Jenter 12-1  født 2005
Trener: Børge Toft og Odd Olsen
Foreldrekontakt: Ken Pettersen og Cathrine Lundbakk
Trener: Stine Meyer og
Foreldrekontakt:
Terminliste
Treningstid: mandag 1800-1900
                    onsdag  1800-1900
Terminliste
Treningstid: mandag 1700-1800
                    onsdag   1800-1900
   
Sandnessjøen Jenter 14- 2 og 3 født  2004
Sandnessjøen Jenter 14-1 født 2003
Trener: John-Are Schei, Tord Mathisen, Mai-Liss Olaisen Paulsen og Elisabeth
Foreldrekontakt: Nina Johnsen og Anita Eriksen
Trener: Mirela Årnes og Laila Sørensen
Foreldrekontakt: Roger Hansen og Hege B Wang
Terminliste
Treningstid: mandag 1800-1900
                    torsdag  1600-1700
Terminliste
Treningstid: tirsdag  1900-2030
                    torsdag 1900-2000
   
Sandnessjøen Jenter 16-2 født 2002 Sandnessjøen Jenter 16- 1 født 2001
Trener: Ronny Jakobsen og Fredrik Nordnes
Foreldrekontakt:
Trener: Kirsten Toft og Karin Knutsen
Foreldrekontakt: Harald Dagfinn Sigerstad
 Terminliste
Treningstid: Tirsdag  1600-1700
                    Torsdag 1700-1800
 Terminliste
Treningstid: Tirsdag  1600-1700
                    Torsdag 1700-1800
   
Sandnessjøen Jenter 18 født 2000 og 1999  
Trener: Børge Toft og Fredrik Nordnes
Foreldrekontakt: Kirsten Toft
 
Terminliste
Treningstid: mandag 1900 -2000 
                    onsdag   2000-2100
 
   

Herrer 3. divisjon

1. Charlottenlund 2 7 13
2. Sverresborg 2 6 9
3. Rørvik 4 8
4. Ørland 5 8
5. Stjørdals-Blink 6 6
6. Kolvereid 7 6
7. NTNUI 3 8 6
8. Sandnessjøen 5 4
9. Steinkjer 2 4 3
10. Brønnøysund 7 1
11. Vikhammer 2 5 0

Damer 4. divisjon

1. Skogn 2 (d) 7 12
2. Sandnessjøen (d) 5 10
3. Rana/Bossmo (d) 4 7
4. Namsos (d) 3 4
5. Brønnøysund (d) 4 3
6. Mosjøen (d) 5 2
7. Kolvereid (d) 6 2
8. Rørvik (d) 3 0
9. Sømna (d) 3 0
NHF Logo ORG